Witamy na stronie internetowej firmy VOICER. Nasza firma specjalizuje się w montażu systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu oraz zakładaniu monitoringu IP. W ofercie firmy VOICER znajdą Państwo również usługi związane z zakładaniem domofonów/ videodomofonów.

Bogata oferta połączona z długoletnim doświadczeniem pozwala nam oferować nasze usługi na najwyższym poziomie. Zapewnimy konkurencyjne ceny usług, najwyższą jakość i terminowość wykonywanych montaży. Firma VOICER współpracuje z firmami ochroniarskim działającymi na terenie Koszalina i jego okolic. Systemy alarmowe i pozostałe nasze usługi oferujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak i dużych firm produkcyjnych. Nasze usługi świadczymy również dla urzędów, sieci paliw, wspólnot mieszkaniowych oraz dla centr handlowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Podstawowe informacje o naszej firmie

Firma VOICER Sp. C. Cezariusz Rogowski, Wojciech Rogowski dział na terenie Koszalina i okolic od kliku lat. W zakresie bezpieczeństw Państwa posesji, współpracujemy z okolicznymi firmami ochroniarskimi. Firma ceni sobie jakość i terminować wykonywanych usług. Zajmujemy się profesjonalnym montażem systemów alarmowych, monitoringu IP, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu oraz domofonów/videodomofonów.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się, elastyczną firmą. O jakości naszych usług montażowych najlepiej świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Systemy zabezpieczeń tworzymy zarówno dla małych domków jednorodzinnych zapewniając niewygórowane stawki jak i dla przedsiębiorców poszukujących profesjonalnych i skutecznych systemów alarmowych. Ciągła praca w dziedzinie systemów alarmowych, a także bliska współpraca z producentami branży elektronicznej pozwala nam dostosowywać się do przemian oferując w ten sposób najnowsze, skuteczne rozwiązania.


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług:
- Długoletnie doświadczenie
- Gwarancja zadowolenia
- Wykwalifikowana kadra
- Konkurencyjne ceny
- Terminowość wykonania


home   I    o firmie   I    oferta  I    galeria  I    kontakt